Fisa de inscriere

In jos

Fisa de inscriere

Mesaj  Emanuel la data de Mar Ian 06, 2009 11:43 am

Cod:

[b]Nume:[/b]
[b]Prenume:[/b]
[b]Varsta:[/b]

[b]Descriere fizica:[/b]
[b]Descriere morala:[/b]

[b]Ce ii place:[/b]
[b]Ce nu ii place:[/b]

[b]Alte informatii:[/b]
[b]Poza:[/b]
Emanuel
Admin

Data de înscriere : 06/01/2009

Vezi profilul utilizatorului http://lovetouch.forumz.ro

Sus In jos

Re: Fisa de inscriere

Mesaj  Rosenrot la data de Mar Ian 06, 2009 11:56 am

Nume:-
Prenume:Rosenrot
Varsta:18

Descriere fizica:inalta, schiloada, par scurt saten, ochi carpui deschis, fata usor ascutita,
Descriere morala:Tacuta, maniaca dupa dulciuri, carti, adora bibliotecile uriase decorate in stil romanic.

Ce ii place: ii plac acadelele...cele cu aroma de mere verzi si cele cu aroma de cirese..
Ce nu ii place: Nu ii place sa fie mintita, sa i se distruga schitele, sa ii se termine acadelele

Alte informatii:Ii place sa-si trige fratele mai mare Kenny
Poza:
Rosenrot

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Emanuel la data de Mar Ian 06, 2009 11:58 am

mine:

Nume:
Serenity
Prenume:
Emanuel Alexandru
Varsta:
19

Descriere fizica:
~ inaltime: 1.81 (inalt)
~ greutate: 63 kg (slab)
~ par brunet, drept si lipsit de volum, taiat inegal
~ urechi de pisica +____+ (neko maniac)
~ piele alba, insa nu chiar ca zapada

Descriere morala:
~ timiditate, insa nu exagerata
~ este introvertit, singuratic si antisocial
~ artist, mereu are idei ciudate in legatura cu orice
~ nu prea are incredere in oameni

Ce ii place:
muzica si arta

Ce nu ii place:
prostia in general o.o

Alte informatii:
este profesor sumplimitor la orele de istorie din gimnaziu

Poza:
Emanuel
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://lovetouch.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj  Soubi la data de Mar Ian 06, 2009 12:09 pm

Nume:
Agatsuma
Prenume:
Soubi
Varsta:
21

Descriere fizica: slab,inalt,poarte ochelari,blond cu parul lung,corp atletic,ochi albastrii

Descriere morala:intelegator,iubitor,protector fata de persoana pe care o iubeste,din pacate fumator,artis(picteaza),ii plac provocarile

Ce ii place:
arta

Ce nu ii place:
ei bine...sa isi stie persoana iubita in pericol

Alte informatii:
student la arte si in curand profesor la acea academie

Poza
:
Soubi

Sus In jos

Mesaj  Lucy la data de Mar Ian 06, 2009 12:21 pm

Nume:nu se stie
Prenume:Lucy/Nyu
Varsta:17

Descriere fizica:Lucy este o fata foarte frumoasa,are parul lung si roz dar si-l tunde asa ca ramane scurt.Ea este mai speciala prin coarnele pe care le-a capatat in urma unui experiment facut pe ea,deasemenea ea mai are si 4 brate invizibile cu care poate ucide.
Descriere morala:Ea are doua personalitati,una fiind Lucy-cea rea si cea care omoara oamenii si alta fiind Nyu cea care este foarte dragalasa si prietenoasa

Ce ii place:cand este Lucy ii place sa omoare
Ce nu ii place:asta nu stiu..

Alte informatii:Lucy reprezinta personajul principal feminin din animeul Elfen Lied, avand o dubla personalitate. Nyu surprinde un alter-ego al Lucy-ei, aceasta facandu-si aparitia in momentul primirii unui glont in cap. De-a lungul seriei se realizeaza o anumita antiteza a celor doua personaje, Lucy reprezentand cruzimea, violenta pe cand Nyu gingasia, nestiinta.,,Transformarea” din Nyu in Lucy are loc in general doar cand este provocata sau se afla in pericol. Ambele fete sunt indragostite de Kouta.
Eu cred ca Nyu reprezinta de fapt o proiectie a dorintei Lucy-ei de a scapa din postura de ,,criminal”, o latura a subconstiintei, de a evada intr-o noua lume
Poza:
Lucy

Sus In jos

Mesaj  Kyky Ignis la data de Mier Ian 07, 2009 8:06 am

Nume:Jingai
Prenume:Kyky Ignis
Varsta:19 ani

Descriere fizica:este roscara...inalta...puternica si ambitioasa...cateodata cam lenesa..ii place lectur si sa se lupte

Descriere morala:Cand este luna rosie se comporta ciudat..pentru ca este himotizata sau cand este o ucigasa in serie si o asasina fara mila in rest este o persoana de incredere si dragutza

Ce ii place:sa se antreneze
Ce nu ii place:ca cineva sa se lege de familia ei

Alte informatii:studenta la facultate..si asasina profesionista
Poza:
Kyky Ignis

Data de înscriere : 07/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Calyope la data de Mier Ian 07, 2009 8:15 am

Nume:Onde
Prenume:Calyope

Descriere fizica:corp atletic, pielea alba, parul negru pana la posterior, ochii schimbatori insa in majoritatea timpului sunt labastru de gheata
Descriere morala:calma, insa schimbatoare, singuratica si melacolica

Ce ii place:arta, muzica, peisajele, sa priveasca cerul ore in sir, sa alerge cand e nervoasa eh multe
Ce nu ii place:sa vada alti oameni suferind

Alte informatii:O fata normala, pasionata de arta si viata, insa nu de a ei, un motto ale i este "viata este o arta". Desi esre o fire foarte calma nu e bine sa o enervezi, daca ai calcat-o pe coada e bine sa te feresti primele 20 de minute, oricum iarta ursor insa depinde de subiect, este cinica, obiectiva si critica inc ea ce priveste propia persoana si foarte rar "Critica" pe cei din jur. Practica sporturi precum : scrima, trasul la tinta cu arcul, kung fu si tai chi. Stie sa cante la :pian, chitara, violoncel si vioara insa canta rar acestea fiind hobby-uri, ii mai place sa citeasca si literatura avand cateva romane, insa imprastiate prin camera nedeosebidandu-se de cele de la servici nu le-a publicat niciodata. Deseneaza si o face rar, de ce le mai multe ori desenele sfarsesc rupte.
Poza:
Calyope

Sus In jos

Mesaj  Raphael la data de Mier Ian 07, 2009 8:33 am

Nume: Gold
Prenume:Raphael
Varsta:19
Descriere fizika : corp atletic ,inalt *1,95* .ochi albastri ,par blond ,putin creol
Ce ii place : opera , noaptea ,luna , portocalele
Ce nu ii place: persoanele serioase si melancolice
alte informatii: un baiat nebunatik , crazy ,putin galagios si sarcastic care are un frate mai mare ..ce este total opusul sau
Poza:
Raphael

Sus In jos

Mesaj  Iro la data de Mier Ian 07, 2009 8:37 am

Nume:Kaori
Prenume:Iro

Descriere fizica:subtirica, pielea alba, parul maroniu cu suvite blonde pana la umar, ochii verzi
Descriere morala:visatoare, glumeata, simpatica,cu multe idei ,nebunatica

Ce ii place: muzica,desenul,sa faca glume (chai daca uneori nesarate)
Ce nu ii place:sa nu aiba prieteni

Alte informatii:O fata caruia nu ii pasa de parerea altuia si ii place sa-si traiasca viata din plin, cu multi prieteni , incearca sa dea orcui o mana de ajutor. face tot ce-i trece prin cap si are foarte mult tuper. Este o sportiva foarte buna si canta si foarte frumos.

Poza:

Ultima editare efectuata de catre Iro in Joi Ian 08, 2009 12:16 pm, editata de 1 ori
Iro

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Joi Ian 08, 2009 6:23 am

Nume: Jusweet
Prenume: Andrei
Varsta: 19

Descriere fizica: Inalt, cu parul saten inchis, aproape brunet, indreptat meeeu cu placa. Breton lung, ce-i acopera ochii. Nas rupt, barbie patratoasa.
Corp atletic, membre subtiri.
Descriere morala: Prietenos si rece in aceeasi masura.

Ce ii place: de Diana Very Happy
Ce nu ii place: 90% din lucruri... prea mult de scris.

Alte informatii: este destul de singuratic si ii place sa stea mai ales cu amicii sai [ Emanuel, Mariana ] sau cu Diana.
Etse jumatate pisica ^__^"
Poza:
Andrei

Data de înscriere : 08/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Diana la data de Joi Ian 08, 2009 8:22 am

Nume: Summerdream
Prenume: Diana
Varsta: 18 ani

Descriere fizica: Inalta, slaba, cu parul scurt saten cu suvite blond inchis. Are ochii schimbatori, de obicei fiind albastru verzui, insa pot deveni si albastru stralucitor, verde inchis, deschis sau pur si simplu gri.
Descriere morala: Este o fata prietenoasa, amuzanta si de obicei optimista, insa dispozitia ei depinde de anumite lucruri.

Ce ii place: DE ANDREI! Very Happy
Ce nu ii place: muzica proasta, prostia in general, snobismul, persoanele care fac pe a-tot-cunoscatorii, minciuna etc.

Alte informatii: Printii ei au murit intr-un acident ingrozitor de masina. Singura ei ruda apropiata este Iuli, sora ei mai mica, pe care o adora si cu care isi cam petrece tot timpul atunci cand nu e Andrei prin preajma. Vorbeste mult cu sora ei, sunt foarte apropiate si se apara una pe alta.
Diana este o studenta foarte apreciata, ambtioasa, insa singuratica si uneori antisociala.

Poza:

Ultima editare efectuata de catre Diana in Dum Ian 25, 2009 4:24 am, editata de 1 ori
Diana

Data de înscriere : 08/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Iuli la data de Dum Ian 25, 2009 4:18 am

Nume: Summerdream
Prenume: Iuli
Varsta: 16 ani

Descriere fizica: Iuli este o fata inalta si draguta. Are parul lung si blond, ochii sunt ca ai surorii sale, Diana, schimbatori...insa in general au o nuanta fermecatoare de albastru.
Descriere morala: Este o persoana careia ii place sa socializeze. Este mereu acolo cand prietenii ei au nevoie de ea, este inteligenta si are un simt al umorului dezvoltat. Stie exact ce replica sa dea, in orice situatie si nu se lasa prea usor intimidata, fiind destul de incapatanata.

Ce ii place: Sa-si petreaca timpul palavragind cu sora ei sau cu prietenii. De asemenea ii place plaja, marea in apus...Si adora sa il tachineze pe Andrei pe diferite teme.
Ce nu ii place: Nu-i place sa fie mintita sau tradata...uraste prostia si snobismul, fiindu-i foarte asemanatoare surorii ei, din acest punct de vedere.

Alte informatii: Fiind o persoana dulce si romantica, Iuli isi petrece foarte mult timp visand la tot felul de dulcegarii, insa nu este naiva, reusind sa se mentina cu picioarele pe pamant atunci cand este nevoie, insa are momente [destul de multe] in care si ea viseaza si tot viseaza pentru ca se simte prea bine pentru a mai vrea sa se trezeasca.
In urma accidentului parintilor sai, singura ruda apropiata a ei este Diana, motiv pentru care Iuli decide sa se mute aproape de sora ei, pentru a-si petrece cat mai mult timp impreuna.
Iuli si Diana sunt doua firi asemanatoare si diferite in aceeasi masura, motiv pentru care se inteleg excelent si prefera sa isi petreaca foarte mult timp impreuna facand tot felul de chestii interesante.

Poza:
Iuli

Data de înscriere : 25/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum